Oryginalne Części Regenerowane.

Części Regenerowane

Ekonomiczna alternatywa.

Nawet gdy Państwa Mercedes-Benz się starzeje, pozostaje to bez wpływu na wysoką jakość większości elementów. Części te są przez specjalistów poddawane regeneracji i technicznie odnawiane. Oferujemy je Państwu jako Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Oryginalna jakość

W przypadku zastosowania Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz w naprawach mogą Państwo polegać na znanych standardach jakościowych. Dzięki częściom zregenerowanym przez naszych specjalistów możemy zagwarantować Państwu jakość i bezpieczeństwo, udzielając tej samej gwarancji producenckiej Mercedes-Benz, jaką oferujemy w przypadku części nowych.

Elastyczność

Dzięki Oryginalnym Częściom Regenerowanym Mercedes-Benz Państwa samochód niezwłocznie powróci na drogę. Ograniczymy do minimum czas przeznaczony na naprawę dzięki pełnej gamie najnowszych Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz, zapewniając wszystko, od rozruszników, siłowników hamulcowych i alternatorów, aż po turbosprężarki, głowice cylindrów, pompy wtryskowe, a nawet całe silniki.