ExpressService Mercedes-Benz.

Przegląd

Po krótkiej wizycie znów na trasie!

W ramach usługi ExpressService Mercedes-Benz przeprowadzamy wszystkie prace, w tym diagnozowanie, serwisowanie i naprawę, w korzystnej i stałej cenie. W ramach usługi ExpressService Mercedes-Benz przeprowadzamy wszystkie prace, w tym diagnozowanie, serwisowanie i naprawę, w korzystnej i stałej cenie.
Dzięki temu będą Państwo zawczasu wiedzieli, ile trzeba będzie zapłacić.
Wstępnie zdefiniowane pakiety naprawcze są bardzo praktyczne i korzystne finansowo. Oferujemy Państwu usługi serwisowe w zakresie układu wydechowego, układu hamulcowego, amortyzatorów. Nasze usługi obejmują również wymianę oleju, wymianę opon oraz drobną obsługę techniczną.
Oczywiście mogą Państwo liczyć na wysoką jakość naszych usług. Doskonale wyszkoleni pracownicy użyją wyłącznie oryginalnych części, płynów i smarów Mercedes-Benz.  Serwis zgodny z normami jakościowymi Mercedes-Benz jest dostępny bez uprzedniego umówienia się i długiego czekania w kolejce, zazwyczaj już w krótkim czasie będą Państwo mogli powrócić na drogę.

W stałej cenie

Stałe ceny.

W ramach usługi ExpressService Mercedes-Benz przeprowadzamy wszystkie prace w stałej cenie (instalacja i materiały), o której nasz pracownik poinformuje Państwa przed potwierdzeniem zamówienia.

Pakiety naprawcze.

W ramach usługi ExpressService Mercedes-Benz oferujemy również Państwu możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych pakietów naprawczych dla Państwa samochodu oraz przeprowadzenie odpowiednich napraw.

Bez uprzedniej rezerwacji

Usługa bez uprzedniej rezerwacji.

Przyjedź swoim samochodem, zaczekaj chwilę i znów wyjedź na drogę. Wszystko, czego potrzeba w przypadku drobnych napraw i czynności serwisowych. Bez konieczności wcześniejszego umawiania się. I bez niemożliwości korzystania z Mercedesa ani chwili dłużej niż to konieczne.
Oczywiście to elastyczne podejście dostosowane do Państwa wymagań oznacza również, że prace serwisowe w ramach usługi ExpressService wykonujemy w godzinach, jakie Państwu odpowiadają, bez konieczności uprzedniej rezerwacji.